Do słoiczka 120 ml dołączona jest drewniana łyżeczka, która pozwala na higieniczne korzystanie z kosmetyku. Wsyp do wanny dowolną ilość soli magnezowej (słoiczek starcza na około 4 kąpiele). Zawiera suszone zmielone kwiaty lawendy (właściwości relaksujące i odprężające), glicerynę roślinną (właściwości nawilżające), olej shea (właściwości odżywcze), sól magnezową (właściwości uspokajające, uśmierzające ból i napięcie mięśni). Magnez stosowany podczas kąpieli jest najskuteczniejszą i najprzyjemniejszą formą przyjmowania tego pierwiastka – wchłanianie magnezu przez skórę podczas kąpieli jest bowiem znacznie bardziej efektywne niż przyjmowanie go doustnie, co potwierdzają badania naukowe.

LAWENDOWA MAGNEZOWA SÓL DO KĄPIELI

Duis congue lectus vel rutrum facilisis. In hac habitasse platea dictumst. Nam accumsan libero libero, vehicula fringilla elit mattis sed. Praesent nec feugiat velit, sit amet tempor justo. Suspendisse ac imperdiet urna, sed faucibus felis. Praesent fringilla sem non ligula venenatis laoreet. In sed iaculis eros. Aliquam laoreet erat volutpat eleifend varius. Nulla ultrices, urna interdum tincidunt ullamcorper.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

Lawendowo Budków relaks we własnym domu

Do słoiczka 120 ml dołączona jest drewniana łyżeczka, która pozwala na higieniczne korzystanie z kosmetyku. Wsyp do wanny dowolną ilość soli magnezowej (słoiczek starcza na około 4 kąpiele). Zawiera suszone zmielone kwiaty lawendy (właściwości relaksujące i odprężające); glicerynę roślinną (właściwości nawilżające), sól z Morza Martwego (bogata w minerału i mikroelementy takie jak mangan i żelazo – właściwości regenerujące, odkażające i odprężające); sól magnezową (właściwości uspokajające, uśmierzające ból i napięcie mięśni). Magnez stosowany podczas kąpieli jest najskuteczniejszą i najprzyjemniejszą formą przyjmowania tego pierwiastka – wchłanianie magnezu przez skórę podczas kąpieli jest bowiem znacznie bardziej efektywne niż przyjmowanie go doustnie, co potwierdzają badania naukowe.

LAWENDOWA MAGNEZOWA SÓL DO KĄPIELI Z SOLĄ Z MORZA MARTWEGO

Do słoiczka 120 ml dołączona jest drewniana łyżeczka, która pozwala na higieniczne korzystanie z kosmetyku. Wsyp do wanny dowolną ilość soli magnezowej (słoiczek starcza na około 4 kąpiele). Zawiera suszone zmielone kwiaty lawendy (właściwości uspokajające i odprężające), sól magnezową (koi bóle mięśni i pozwala na najefektywniejsze wchłanianie magnezu, czyli przez skórę) oraz miód (właściwości odżywcze dla skóry).

Wsyp odpowiednią dla siebie ilość proszku do wanny i odpręż się dłuższą chwilę (kąpiel ok.20 min daje najlepsze efekty).

LAWENDOWA KĄPIEL MLECZNA

Media Społecznościowe